Kontakt oss

Besøk- og postadresse: Rosenkrantz' gate 9, 0159 Oslo. 

E-post: post@arrangor.no

Telefon: 22 20 00 22 (man - fre, kl. 9:00 - 16:00)

MØT STYRET I NKA

 

Administrasjonen:

Siri Haugan Holden
Siri Haugan Holden
Daglig leder

siri@arrangor.no

Mobil: 930 37 702

Anders Tangen
Anders Tangen
Arrangørfaglig seniorrådgiver

anders@arrangor.no

Mobil: 924 32 808

Andreas Feen Sørensen
Andreas Feen Sørensen
Rådgiver kommunikasjon og marked

andreas@arrangor.no

Mobil: 907 65 446

Mariann Skjerdal
Mariann Skjerdal
Administrasjonskoordinator

mariann@arrangor.no

Mobil: 906 30 677

Aria Rødseth
Aria Rødseth
Arrangørfaglig rådgiver - vikar

aria@arrangor.no

Mobil: 906 49 465

Nyaling Saidy Kiil
Nyaling Saidy Kiil
Arrangørfaglig rådgiver

nyaling@arrangor.no

Mobil: 930 25 857

Olivia Voster
Olivia Voster
Rådgiver kommunikasjon og marked - vikar