Kontakt oss

NKA-kontoret holder feriestengt fra mandag 11. juli, og åpner igjen mandag 1. august.

Kontortelefonen og e-postadressen post@arrangor.no vil ikke besvares i perioden 11. juli - 1. august. Vi vil heller ikke besvare henvendelser på Facebook og Instagram.

Mange av våre medlemmer er i full drift gjennom sommeren og det kan selvsagt oppstå situasjoner hvor det er behov for å snakke med oss. Ved prekære behov kan du kontakte oss via vår daglige leder, Tone Østerdal.

Besøk- og postadresse: Storgata 8, 0155 Oslo. 

E-post: post@arrangor.no

Telefon: 22 20 00 22 (man - fre, 09 - 16)

MØT STYRET I NKA

 

Administrasjonen:

Tone Østerdal
Tone Østerdal
Daglig leder

tone@arrangor.no

Mobil: 948 00 172

Andreas Feen Sørensen
Andreas Feen Sørensen
Rådgiver kommunikasjon og marked

andreas@arrangor.no

Mobil: 907 65 446

 

Anders Tangen
Anders Tangen
Arrangørfaglig seniorrådgiver

anders@arrangor.no

Mobil: 924 32 808

Nyaling Saidy Kiil
Nyaling Saidy Kiil
Arrangørfaglig rådgiver - Fødselspermisjon til sommer 2023

nyaling@arrangor.no

Mobil: 930 25 857

Mariann Skjerdal
Mariann Skjerdal
Administrasjonskoordinator

mariann@arrangor.no

Mobil: 906 30 677

Aria Rødseth
Aria Rødseth
Arrangørfaglig rådgiver - Vikar

aria@arrangor.no

Mobil: 906 49 465